همه اطلاعات ايمپلنت و كاشت دندان
همه چيز درباره ايمپلنت

 

بازسازي استخوان فك

بازسازي استخوان فك جزء يكي از موارد روش هاي معمول جراحي پريودنتال است. اين براي افزايش حجم ريج باقيمانده و بازسازي نواحي تحليل رفته استخوان استفاده مي شود تا به درستي از ايمپلنت دندان پشتيباني كند. زيرا براي اينكه ايمپلنت در درازمدت ماندگاري داشته باشد بايد استخوان كافي در اطراف آن وجود داشته باشد. 

پيوند استخوان دندان

پيوند استخوان دندان عملي است كه براي بازسازي استخوان دندان همزمان ايمپلنت در مواقعي كه دندان ها از دست رفته اند و به علت هاي مختلفي از جمله بيماري لثه و يا از روي ژنتيك افراد استخوان دندان بيمار تحليل شده است و براي كارگذاشتن ايمپلنت دندان استخوان لازم و كافي نداريم،؛ به كار برده مي شود. در ادامه توضيحات مفصلي درباره هزينه پيوند استخوان داده مي شود.

هزينه پيوند استخوان براي ايمپلنت

هزينه پيوند استخوان براي ايمپلنت - پيوند استخوان به دو جهت براي بيمار ايمپلنت به كار برده مي شود. بعضي اوقات استخوان اطراف دندان طبيعي بيمار تحليل مي رود و ناچاريم از روش پيوند به وسيله جراحي GRT قبل از درمان ايمپلنت استفاده كنيم. در مورد بعدي براي به وجود آوردن شرايط مناسب براي انجام عمل كاشت ايمپلنت دندان است كه به اين منظور از پيوند استخوان بهره مي گيريم. هزينه پيوند استخوان براي ايمپلنت از 1 ميليون و 200 هزار تومان به بالا مي باشد. و مقدار دقيق اين هزينه بستگي به ناحيه ي پيوند استخوان دارد.

هزينه پيوند استخوان فك

هزينه پيوند استخوان فك - استخوان لازم براي پيوند استخوان را مي توان از بدن فرد تهيه كرد و يا از منابع خارجي استفاده نمود. هدف از پيوند استخوان محافظت از فك بيمار است كه به سلامت دهان و دندان كمك مي كند. هزينه اين روش پيوند استخوان فك نيز از 1 ميليون و 200 هزار تومان به بالا مي باشد. كه اگر از منابع خارجي براي پيوند استخوان استفاده شود هزينه آن نيز به مجموع هزينه ها اضافه مي گردد.

هزينه جراحي پيوند استخوان لثه

هزينه جراحي پيوند استخوان لثه - هزينه جراحي پيوند استخوان لثه نيز از 1 ميليون و 200 هزار تومان شروع مي شود و با توجه به حجم ناحيه مورد نياز براي جراحي اين عدد متغير مي باشد.

منبع www.drsojodi.com

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۵:۵۹ ] [ مدير ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب