همه اطلاعات ايمپلنت و كاشت دندان
همه چيز درباره ايمپلنت
 
سينوس ليفت چيست؟
سينوس ليفت - در گذشته فقدان حجم كافي استخوان و يا كيفيت نامناسب آن از موارد عدم تجويز ايمپلنت به شمار مي آمد ولي امروزه با كمك تكنيك هاي پيشرفته حتي در مواردي كه استخوان كيفيت چندان مناسبي ندارد (نظير قسمت هاي خلفي ماگزيلا) درمان هاي ايمپلنت پيشرفت چشمگير يافته اند. شكل ديگري كه در ناحيه خلفي ماگزيلا و به خصوص پس از كشيدن دندان هاي مولر به وجود مي آيد، افتادگي سينوس ماگزيلا و تحليل پيشرونده استخوان در ناحيه خلفي و بخصوص در ديستال ماگزيلا است.
جراحي سينوس ليفت
جراحي سينوس ليفت - سينوس ماگزيلا بزرگترين حفره پارانازال مي باشد و حجم زيادي از استخوان فك بالا را اشغال نموده است. اين سينوس يك حفره محتوي هوا به شكل هرم با چهار زاويه و داراي چهار ديوار مي باشد. در سينوس ماگزيلا توسط يك استيوم طبيعي با حفره بيني همان طرف ارتباط برقرار مي كند. وظيفه اين حفره، مرطوب كردن و گرم كردن هوايي است كه استنشاق مي كنيم.
قيمت جراحي سينوس ليفت
قيمت سينوس ليفت - ميزان موفقيت يك ايمپلنت به ميزان Osteointegration (اصطلاحا جوش خوردن ايمپلنت استخوان) در دراز مدت بستگي دارد كه آن نيز بستگي به ثبات اوليه يعني تراكم كرتكس استخواني و كيفيت آن و ثبات ثانويه يعني رشد پيش رونده استخواني در اطراف تماسي سطوح ايمپلنت دارد. بنابراين در شرايط نقص استخواني افزايش كميت استخوان بسيار مهم و تاثير گذار است تا حدي كه بتوان ايمپلنت داخل استخواني را با طول مناسب در نواحي خلفي – طرفي ماگزيلا جاي دارد.
كاشت دندان با چسب
اگر كاشت دندان با چسب انجام شود يعني روكش به اباتمنت با چسب متصل شده باشد، در صورتي كه صدمه ببيند يا به هر دليلي نياز به درآوردن آن باشد، نمي توان به راحتي اين كار را انجام داد. حتي ممكن است لازم شود اتصال اباتمنت به ايمپلنت باز شود تا بتوان روكش چسبيده به اباتمنت را در آورد. ايجاد سوراخ دسترسي به پيچ اباتمنت در دندان هاي عقبي به همين منظور انجام مي شود.
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۴۷:۰۸ ] [ مدير ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب